Екскурсії по м. Радомишль

Ми познайомимо вас з дивовижним повівтовим містечком, історія якого така ж древня, як і світ. Відомі мільйонери, італійський бізнес, єврейські общини і таємниці храмів. Місто, де давав концерти П.Чайковський, збирав фолькльор автор гімну П. Чубинський, працював чоловік Лесі Українки , відвідував М. Миклухо - Маклай. Ласкаво просимо до Радомишля, який відкриє вам свої таємниці!

Excursions - екскурсії Радомишлем, замок Радомишль, екскурсійні маршрути, радомишляни, фотоРадомишль, фотографії радомишля, історія Радомишля, легенди Радомишля.

Екскурсія по
м. Радомишль
" УЕЗДНЫЙ ГОРОД"

         Ми познайомимо вас з дивовижним повітовим містечком, історія якого така ж древня, як і світ. Відомі мільйонери, італійський бізнес, єврейські общини і таємниці храмів. Місто, де давав концерти П.Чайковський, збирав фолькльор автор  гімну П.Чубинський, працював чоловік Лесі Українки , відвідував М.Миклухо - Маклай. Ласкаво просимо до Радомишля, який відкриє вам свої таємниці!

ДЕТАЛЬНІШЕ
Excursions - екскурсії Радомишлем, замок Радомишль, екскурсійні маршрути, радомишляни, фотоРадомишль, фотографії радомишля, історія Радомишля, легенди Радомишля.

Екскурсійний маршрут "Радомишль: Український Ватикан.
Про Волю і Віру"

Відносини Радомишля та релігії тягнуться навіть не століттями, а тисячоліттями: від язичницьких капищ, що функціонують по цей день, до церкви і монастиря, що старші за Києво-Печерську Лавру. Православ'я і язичництво, протестантизм і католицизм...  А також столиця уніатської церкви, привиди монахів і скарби святих отців. Дізнайтеся все це просто замовивши нашу екскурсію!

ДЕТАЛЬНІШЕ
© 2021 CENTER OF DEVELOPMENT OF CRAFTS AND ARTS. All Rights Reserved.

Please publish modules in offcanvas position.