Метлушенко Юрій Володимирович — екскурсії Радомишлем, замок Радомишль, екскурсійні маршрути, радомишляни, фотоРадомишль, фотографії радомишля, історія Радомишля, легенди Радомишля.

Метлушенко Юрій Володимирович

Юрій Володимирович Метлушенко (нар. 4 січня 1976, м. Радомишль, Житомирська область) — український професійний велогонщик.

Вихованець Броварського вищого училища фізичної культури, де тренувався під керівництвом заслужених тренерів України Миколи Розуменка та Валерія Абаджі 20021й, Gran Premio della Costa Etruschi20031й, Beveren-Leie1й, Westrozebeke1й, Етап 2, Тур Данії1й, Етап 1, Тур Пуату-Шаранти20041й, Gran Premio della Costa Etruschi1й, Leeuwse Pijl1й, Етап 2b, Brixia Tour20081й, Lancaster Classic1й, Етап 2, Tour de Beauce20091й, Етап 4, Coppi e Bartali1й, Prologue, Szlakiem Grodów Piastowskich1й, Етап 6, Tour of Qinghai Lake1й, Етап 1 (TTT), Univest Grand Prix1й, Етап 3, Tour of Hainan20101й, Етапи 4 та 5,[Tour of Qinghai Lake1й, Етап 1, Tour of Hainan20111й, Етап 6, Tour of Qinghai Lake20121й Загальний, Tour of Trakya 1й, Етапи 1, 2 та 4 1й, Етап 4, International Azerbaijan Tour1й, Етап 3, Baltic Chain Tour1й, Етап 4, Tour of Taihu Lake20131й  Загальний Тур озера Тайху 1й  Points classification1й Етапи 1, 2, 3, 4 та 9 2й Tour of Nanjing3й Гран-прі Вінниці20165й Tour of Yancheng Coastal Wetlands.

Метлушенко Юрій Володимирович
Метлушенко Юрій Володимирович
Метлушенко Юрій Володимирович
Метлушенко Юрій Володимирович  
Метлушенко Юрій Володимирович
Метлушенко Юрій Володимирович  
Метлушенко Юрій Володимирович
Метлушенко Юрій Володимирович  

Юрій Володимирович Метлушенко здобув найвищих спортивних вершин з когорти радомишлянських велогонщиків. Перший зоряний час Юрія припав на 2001 рік, коли його запросили до професіонального італійського клубу. Із перших днів перебування в клубі він показав себе одним із кращих гонщиків групових велогонок на шосе серед професіоналів. У своєму інтерв’ю одній із газет у 2002 році Юрій щиро зізнався: «Стати професіоналом у спорті – моя заповітна мрія. І ось вона збулася, чому я безмежно радію. На початку нинішнього сезону, виступаючи в складі бельгійсько-італійської команди я виграв першу гонку за італійським професіональним календарем… Користуючись нагодою, я хочу ще раз висловити сердечну вдячність усім тренерам-викладачам, які помітили в мені перспективного учня і зробили все для мого професійного зростання. В першу чергу я низько схиляю голову перед першим моїм наставником, заслуженим тренером України Сергієм Павловичем Кострицьким». У цей же час, виступаючи на чемпіонатах України, Юрій здобував призові місця і тільки у 2005 році на чемпіонаті 202 Чемпіон України, учасник чемпіонату світу Роман Шевчук в Одесі він вперше став чемпіоном України, вигравши групову гонку та був другим у парній гонці на 50 кілометрів (1 год 2 хв 18 сек) і третім у гонці-критеріумі [2, с. 4]. У тому ж році він стає чемпіоном універсіади України у груповій гонці та гонці на час і здобуває бронзову медаль у гонці-критеріумі. За роки виступів серед гонщиків професіоналів у закордонних клубах (2001– 2015 рр.) Юрій Метлушенко здобув 75 перемог на етапах багатоденних велогонок та на 73 етапах був призером. У ті ж роки, він ще тричі ставав чемпіоном України і шість разів – призером всеукраїнських змагань.

Метлушенко Юрій Володимирович
Метлушенко Юрій Володимирович
Метлушенко Юрій Володимирович
Метлушенко Юрій Володимирович  


Коментарі (0)

Тут ще немає залишених коментарів.

Залиште свій коментар

  1. Добавление комментария от гостя. Зарегистрируйтесь или войдите в свой аккаунт.
0 символів
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
Введите текст с картинки. Не разобрать?

Вибрані статі

Вибраного ще немає!

Підписатись на новини

© 2022 ЦЕНТР РОЗВИТКУ РЕМЕСЕЛ ТА МИСТЕЦТВ. All Rights Reserved.